"RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN"

                Kaymakamımız Sayın Tuncay KALDIRIM, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 
 
                Bayramın milletimize ve tüm İslam alemine huzur ve esenlik getirmesi temennisinde bulunan Kaymakam KALDIRIM, mesajında şunlara yer verdi:

                "Kıymetli ve Aziz Gölköylüler !

                Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ın ardından, mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

                Bayramlar; manevi duyguların zirveleştiği, insanlarımız arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışma bağlarının güçlendiği,dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı çok müstesna günlerdir.

                İçinde bulunduğumuz mübarek günlerin, ülkemize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini ve bu vesile ile dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların da sona ermesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.

                Gelenek, görenek ve bizi biz yapan değerlerimizin itinayla yaşatıldığı ilçemizde de bayramı hep birlikte huzurla geçirmek amacıyla Kaymakamlık olarak şehit aileleri başta olmak üzere, yaşlı ve düşkünlerimizi ziyaret ederek çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla, hasılı tüm vatandaşlarımızla iç içe olmanın yine gayreti içinde olacağız.

                Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının milletimize ve ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, başta aziz Gölköylü hemşehrilerim olmak üzere tüm kamu görevlisi arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarımızın Bayramını kutlar, sevgi ve selamlarımı sunarım."